+48 515 524 672


sekcjatsw@tswisla.pl
  • slider2
  • reyman

Tomasz Sarara wystąpi na FEN w Bydgoszczy!

29-letni polski zawodnik Kickboxingu wagi ciężkiej Tomasz Sarara (31-7, 10 KO) podpisał umowę na występy w organizacji Fight Exclusive Night i wystąpi już na najbliższej gali FEN 7, która odbędzie się 24-go kwietnia w Bydgoszczy. Kontrakt jest długoterminowy a Sarara walczył będzie w kategorii cruiser do 95 kg. Na razie nie jest znany rywal Polaka, ale bardzo możliwe, iż zmierzy się on z kimś z europejskiej czołówki. 

Sarara to obecnie najlepszy polski zawodnik kategorii ciężkiej. Ma za sobą występy w Japonii, Holandii czy Rosjii. W ostatnim pojedynku na współorganizowanej przez siebie gali Pride Of Royal City w Krakowie w październiku ubiegłego roku pokonał Yegisha Yegoiana, Ormianina trenującego w Holandii.

Sam Sarara także często trenuje i występuje pod okiem czterokrotnego mistrza K-1 World GP, Ernesto Hoosta w jego Team Mr Perfect w Holandii. Na co dzień reprezentuje krakowski klub TS Wisła, w którym też prowadzi zajęcia. Sarara nie tylko na niwie zawodowej odnosi sukcesy, ale także był wielokrotnym mistrzem Polski w Kickboxingu.